AnasayfaÇocuk Bakıcısı Hizmeti

Yaşam İnsan Kaynakları

Yaşam İnsan Kaynakları firması olarak hizmet verdiğimiz başka bir uzmanlık alanımızda çocuk bakıcısı hizmetidir..

Siz işte bulunduğunuz zaman dilimleri içerisinde aklınızın çocuğunuzda kalmayacağı ve güvende olduğundan emin olacağınız bir hizmet sunuyoruz.

cocuk bakicisi hizmeti Yaşam İnsan Kaynakları

Çocuk sahibi kişiler için iş hayatında yer almak oldukça ciddi sorunlar ortaya çıkartabiliyor. Günümüzde pek çok anne ve baba, mesai saatleri içerisinde çocuğunun bakımı konusunda çözümsüz sorunlarla karşı karşıya kalabiliyor. Anne ve babanın çalıştığı durumlarda çocuğun tek başına kalması gibi bir durum yaşanıyor. Bu tip durumlarda genellikle akrabalar veya komşulardan yardım talep ediliyor. Ancak bu hem kişilerin çocuk bakımı konusunda yetersiz olması hem de her zaman müsait olamamaları gibi risklerde taşıyor. Anne ve babası çalışan çocukların, bu süreçte en iyi ve en güvenli şekilde bakılabilmesi için çocuk bakıcı hizmeti sunulmaktadır.

Çocuk Bakıcısı Hizmetleri

Siz işte bulunduğunuz zaman dilimleri içerisinde aklınızın çocuğunuzda kalmayacağı ve güvende olduğundan emin olacağınız bir hizmet sunuyoruz. Çocuğunuzun en iyi koşullarda bakımının gerçekleştirilmesi için iş hayatınıza ara vermek zorunda kalmanıza gerek kalmıyor. Güvenilir ve profesyonel Bursa çocuk bakıcısı hizmetlerini sağlıyoruz. Henüz gelişim çağında olan ve enerjisi doruklarda olan çocuğunuzun, ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasına yardımcı oluyoruz. Sadece beslenme, tuvalet gibi temel ihtiyaçlarıyla sınırlı kalmayan, gelişimine destek sağlayacak aktiviteleri içeren çocuk bakım hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel Çocuk Bakımı Hizmeti

Firmamız, uzman ve akademik eğitime sahip olan çocuk bakıcılarıyla çalışma gerçekleştirmektedir. Eğitimli çocuk bakıcılarımız ile hem hayatınızı kolaylaştırıyor hem de çocuğunuzun gelişimine katkı sağlıyoruz. Siz işte olduğunu süre boyunca çocuğunuzun evde sağlıklı ve huzurlu bir ortamda bulunması için gerekli tüm koşulları sağlıyoruz.

Çocuğunuzun gündelik temel ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz. Ayrıca eğitimi ve varsa özel sağlık durumu ile ilgili tüm takibatı da titizlikle yerine getiriyoruz. Bursa çocuk bakıcısı ihtiyaçlarınız profesyonel standartlarda yanıt veriyoruz. Çocuk bakıcılarımız gün boyunca;

  • Beslenme,
  • Banyo,
  • Kişisel bakım,
  • Oyun,
  • Uyku,

Gibi tüm önemli hususlarda çocuklarınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Çocuklarınızla son derece başarılı ilişki kurarak, kendisini güvende ve rahat hissedebileceği bir ortam oluşturmak, en temel amacımızdır. Böylelikle işte olduğunuz süre boyunca çocuğunuzun hem fiziksel hem de psikolojik sağlığı/rahatlığı konusunda asla endişe duymak zorunda kalmazsınız.

Bizlere 0553 762 96 21 numaralı telefon hattından günün her saati ulaşabilirsiniz.

Mevzuat bilgi sistemi evde bakım hizmetleri hakkında

Bursa Çocuk Bakım Hizmeti için bizlere ulaşın

İletişim

7/24 Saat
+90 553 762 96 21

Adres

Esenevler Mahallesi 5. Elmas Sok. No:4/1
Yıldırım / BURSA

Tüm hakları saklıdır. © 2021 Yaşam İnsan Kaynakları e-mail: info@yasaminsankaynaklari.com

HEMEN ARAYIN