AnasayfaHasta Bakıcı Hizmeti

Yaşam İnsan Kaynakları

Yaşam İnsan Kaynakları firması olarak hizmet verdiğimiz başka bir uzmanlık alanımızda hasta bakıcı hizmetidir.

İnsan yaşamında, sağlık en temel ve en önemli olgulardan birisidir. Çeşitli sağlık problemleri ise hayatın belirli dönemlerinde veya kalıcı olarak sağlığın yitirilmesine neden olur.

hasta bakici hizmeti Yaşam İnsan Kaynakları

Hasta bakıcı hizmeti konusunda, insan yaşamında sağlık en temel ve en önemli olgulardan birisidir. Çeşitli sağlık problemleri ise hayatın belirli dönemlerinde veya kalıcı olarak sağlığın yitirilmesine neden olur. Yitirilmiş bir sağlık ise kişinin hem ruhsal hem de fiziksel yönden desteğe ihtiyaç duymasına neden olur. Uzun tedavi süreçlerinde veya kalıcı sağlık problemlerinde en temel ihtiyaçların karşılanması dahi ciddi bir soruna dönüşebiliyor. Toplum içerisinde sayıları azımsanmayacak düzeyde bu durumda olan kişi bulunuyor. Günümüzde bu kişilerin ihtiyaç duydukları bakım hizmetlerinin profesyonelce karşılanmasını sağlayan hasta bakıcı hizmeti bulunuyor.

Hasta Bakıcı Hizmeti Nedir?

Hasta bakıcı, çeşitli sağlık sorunları nedeniyle temel ihtiyaçlarını karşılamayacak ve yardıma muhtaç olan kişilere profesyonel standartlarda destek sağlar. Yaşlılık, hastalık ve fiziksel sağlık problemleri dolayısıyla yaşamını idame ettirmede bir başkasının desteğine/yardımına ihtiyaç duyanlar için sunulan hizmettir. Son yıllarda kurumsal bir hizmet sektörü haline gelmesiyle daha profesyonelce yerine getirilen bir meslek haline gelmiştir.

Hasta bakıcı hizmetleri sayesinde hastaların evde veya hastanede ihtiyaç duyduğu yaşamsal ihtiyaçlara odaklı yardımları kapsamına alır. Bursa gibi nüfusun yoğun olduğu bir şehirde kendiniz veya yakınlarınız için ihtiyaç duyduğunuz profesyonel bakım hizmetini Bursa hasta bakıcısı hizmetleriyle alabilirsiniz. Hasta bakım hizmetleriyle sağlık sorunları nedeniyle yaşamını idame ettirmekte dahi güçlük yaşayan kişilerin, normal yaşamlarına döndürülmeleri sağlanıyor. Özellikle en temel ihtiyaçlar olan beslenme, tuvalet ve temizlik gibi konularda dahi titiz bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

Hasta Bakıcı Görev ve Sorumlulukları

Hastalık veya yaşlılık bir insanın fiziki yönden ihtiyaç sahibi olmasına neden olur. Hareket ve aktivitelerin sınırlanmasına yol açan bu durumda ihtiyaç duyulan desteği profesyonelce sağlıyoruz. Profesyonel Bursa hasta bakıcısı ile tüm şehirdeki hastalar için en iyi destek hizmetlerini sunuyor. Hasta bakıcı hizmetleri çerçevesinde hastalara;

  • Gündelik fiziksel aktivite desteği,
  • Kişisel bakım/temizlik yardımı,
  • İlaç takibi ve uygulanması(ağızdan alınan ilaçlarla sınırlı),
  • Genel sağlık takibinin yapılması,
  • Beslenme, tuvalet ve banyo ihtiyaçlarının karşılanması,
  • Ruhsal destek çerçevesinde sohbet ve arkadaşlık,

Gibi oldukça geniş bir kapsamda hizmet sunulur. Hasta bakım hizmetleri alanında akademik eğitim alan personeller aracılığıyla profesyonel standartlarda sunulur.

Bizlere 0553 762 96 21 numaralı telefon hattından günün her saati ulaşabilirsiniz.

Mevzuat bilgi sistemi evde bakım hizmetleri hakkında

Hasta bakıcı personellerimiz, hasta veya yaşlı bireylerin evinde, bir hastane veya bakım merkezinde veya özel olarak düzenlenmiş tesislerde çalışabilirler.

Bursa Hasta Bakıcı Hizmeti için bizlere ulaşın

İletişim

7/24 Saat
+90 553 762 96 21

Adres

Esenevler Mahallesi 5. Elmas Sok. No:4/1
Yıldırım / BURSA

Tüm hakları saklıdır. © 2021 Yaşam İnsan Kaynakları e-mail: info@yasaminsankaynaklari.com

HEMEN ARAYIN