Anasayfaİnsan Kaynakları

Yaşam İnsan Kaynakları

Yaşam İnsan Kaynakları firması olarak sizlere ihtiyaç duyduğunuz uzman personellerin temini sağlıyoruz.

Yaşam insan kaynakları firması olarak Bursa il ve ilçelerinde hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı, bebek bakıcısı ile ev ve ofis temizliği ihtiyaçlarınız için alanında uzman personeller temin etmekteyiz.

insan kaynaklari Yaşam İnsan Kaynakları

Hasta Bakıcısı Personeli: Ailenizde ya da yakın çevrenizde özel bakıma ihtiyaç duyulan hastalarınızın ev yada hastane ortamında her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek tecrübeli personellerin temini sağlamaktayız. Hasta bakıcı personellerimiz yatılı yada gündüzlü olarak siz değerli müşterilerimizin çalışma saatlerine göre istenilmesi halinde esneklik gösterir. Hasta bakıcısı hizmetinde hasta yakınlarımız hastanın sağlığı ve güvenliği noktasında kendilerini rahat hissedebilirler. Hasta bakıcısı personeli sağlık görevlileri tarafından verilen ilaçların zamanında verilmesini sağlarlar. Ayrıca ateş, nabız, şeker, tansiyon gibi işleri rutin olarak ölçmektedirler.

Yaşlı Bakıcısı Personeli: Yanlız yaşayan yada günlük ihtiyaçlarını tek başlarına karşılayamayan anne, baba veya aile büyükleriniz için personel temini sağlamaktayız. Bizleri büyüten, yetiştiren anne, baba veya aile büyüklerinize şefkat ve sevgi ile günlük yaşamlarında alanında uzman personellerimiz yardımcı olmaktadırlar. Yaşlı bakıcısı olarak temin ettiğimiz personellerimiz saygılı ve güler yüzlüdür. İhtiyaçlarınıza göre yatılı veya gündüzlü olarak hizmet vermekteyiz. Yaşlı bakıcı personellerimiz aile büyüklerinizin yaşamlarında kendilerini yalnız hissetmemelerini sağlamak için onlar ile sohbet eder, yemeklerini hazırlar, ilaç takibini ve yaşam alanlarının temizliğini yapmaktadırlar.

Bebek Bakıcısı Personeli:  Bebek bakıcılığı hizmeti en çok dikkat edilmesi ve önemsenmesi gereken bir hizmettir. Eğitim almış tecrübeli personeller tarafında bebeklerinize bakıcılık hizmeti verilmelidir. Bu bağlamda yaşam insan kaynakları olarak canlarımızın bakıcılığı konusunda eğitimli, güler yüzlü, yatılı veya gündüzlü bebek bakıcısı personeli temini sağlamaktayız. Günümüzde çalışan anne sayısının iş hayatında artmasından dolayı bebek bakıcılığı veya çocuk bakıcılığının önemi de artmaktadır. Bebeğiniz için eğitimli ve güvenilir bir bakıcıya ihtiyacınız varsa yaşam insan kaynakları olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Ev ve Ofis Temizliği Personeli: Yaşamımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerimiz yada çalışma ofislerimizin temizliği için personel temini sağlıyoruz.  Ev yada ofislerinizin temizliğini yaparken tüm ekipmanları ve temizlik maddelerini bizler sağlayarak sizlere ekstra bir sorumluluk çıkarmıyoruz. Evinizin ve ofisinizin her detayını önemseyerek ayrıntılı bir şekilde temizliyoruz.

Yaşam insan kaynakları olarak Bursa il ve ilçelerinde ihtiyaç duyduğunuz deneyimli personel temini hizmetleri dışında hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı, bebek bakıcısı, ev ve ofis temizliği, sigorta hizmeti, nakliye hizmeti ve gayrimenkul danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz.

Bizlere 0553 762 96 21 numaralı telefon hattından günün her saati ulaşabilirsiniz.

Mevzuat bilgi sistemi evde bakım hizmetleri hakkında

Bursa İnsan Kaynakları için bizlere ulaşın

İletişim

7/24 Saat
+90 553 762 96 21

Adres

Esenevler Mahallesi 5. Elmas Sok. No:4/1
Yıldırım / BURSA

Tüm hakları saklıdır. © 2021 Yaşam İnsan Kaynakları e-mail: info@yasaminsankaynaklari.com

HEMEN ARAYIN