AnasayfaYaşlı Bakım Hizmeti

Yaşam İnsan Kaynakları

Yaşam İnsan Kaynakları firması olarak hizmet verdiğimiz başka bir uzmanlık alanımızda yaşlı bakım hizmetidir.

Yaşlılık, insan doğasının bir kanunu olarak herkesi bekleyen bir durumdur. İlerleyen yaş ile birlikte yıpranan vücut fiziksel açısından sınırlamalara maruz kalmaya neden oluyor.

yasli bakim hizmeti Yaşam İnsan Kaynakları

Yaşlılık, insan doğasının bir kanunu olarak herkesi bekleyen bir durumdur. İlerleyen yaş ile birlikte yıpranan vücut fiziksel açısından sınırlamalara maruz kalmaya neden oluyor. Vücudun fiziksel açıdan yaşlanmasıyla birlikte eskiden çok basit ve olağan olan eylemleri dahi gerçekleştirebilmek güç hale gelir. Böyle bir durumda da mutlaka fiziksel olarak desteğe gereksinim duyulur. İşte yaşlı bakım hizmeti ile ülkemizde yaşlıların ihtiyaç duyduğu bu desteği en iyi şekilde alabilmeleri sağlanıyor.

Akademik eğitime sahip olan uzman yaşlı bakıcılarımız ile yaşlılıkların gündelik en temel ihtiyaçlarının daha sorunsuz bir şekilde karşılanmasını sağlıyor. Bilgi ve tecrübeleriyle yaşlıların, hayatlarının bu döneminde yüksek konfor standartlarına sahip olmaları sağlanıyor. Üstelik yaşlı bakım hizmetleri yalnızca beslenme, kişisel bakım vb. fiziksel ihtiyaçlarla sınırlı kalmaz. İleri yaştaki bireylerin psikolojik yönden de ihtiyaç duyduğu sevgi ve sıcaklığı yakalayabilecek arkadaşlık desteği de verilir.

Yaşlı Bakıcı Hizmeti Nedir?

Genç yaşlarda her türlü fiziksel eylem oldukça basittir. Ancak ilerleyen yaşlarda yıpranan vücut, ortaya çıkan sağlık problemleri gibi pek çok kıstas, fiziksel hareketlilikte sınırlamalara yol açar. Böyle bir durumda beslenme, tuvalet, banyo gibi en temel ihtiyaçları dahi kendi başına karşılayabilmekte sorun yaşanabiliyor. Gündelik temel ihtiyaçları karşılamak için yardıma ihtiyaç duyan kişilere yönelik Bursa yaşlı bakıcısı hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz sayesinde Bursa genelinde yaşlıların en güvenli ve en konforlu yaşam standartlarına sahip olmaları sağlanıyor.

Profesyonel Yaşlı Bakım Hizmeti

Firmamız bünyesinde görevli olan tüm yaşlı bakım personellerimiz, alanlarında eğitim ve tecrübelidir. Personellerimiz, Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) tarafından bakım hizmetleri alanında sunulan akademik eğitimlerini tamamlamıştır. Bursa yaşlı bakıcısı hizmetlerimizde görev alan personelleriniz aynı zamanda yaşlıların temel ihtiyaçları ve psikolojik beklentileri konusunda da tecrübelidir.

Kişisel bakım, beslenme, tuvalet gibi fiziksel desteği gerektiren uygulamaların yanı sıra psikolojik destekte sağlanır. Özellikle her yaşlının hayatının bu döneminde çok fazla ihtiyaç duyduğu sevgi, sıcak sohbet konusunda da tüm personellerimiz deneyimlidir. Böylelikle bakım hizmeti sağladığımız tüm yaşlılarımız için sıcak, güler yüzlü ve konforlu bir yaşam standardını en iyi şekilde oluşturabiliyoruz.

Bizlere 0553 762 96 21 numaralı telefon hattından günün her saati ulaşabilirsiniz.

Mevzuat bilgi sistemi evde bakım hizmetleri hakkında

Yaşlı bakıcı personellerimiz, yaşlı bireylerin evinde, bir hastane veya bakım merkezinde veya özel olarak düzenlenmiş tesislerde çalışabilirler.

Bursa Yaşlı Bakım Hizmeti için bizlere ulaşın

İletişim

7/24 Saat
+90 553 762 96 21

Adres

Esenevler Mahallesi 5. Elmas Sok. No:4/1
Yıldırım / BURSA

Tüm hakları saklıdır. © 2021 Yaşam İnsan Kaynakları e-mail: info@yasaminsankaynaklari.com

HEMEN ARAYIN