Bursa ev ofis temizliği personeli ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Yaşam insan kaynakları olarak Bursa il merkezi ve ilçelerinde ev temizliği ve ofis temizliği konusunda yılların vermiş olduğu deneyim ve müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz.
Yaşamımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerimiz yada çalışma ofislerimizin temizliği için personel temini sağlıyoruz. Ev yada ofislerinizin temizliğini yaparken tüm ekipmanları ve temizlik maddelerini bizler sağlayarak sizlere ekstra bir sorumluluk çıkarmıyoruz. Evinizin ve ofisinizin her detayını önemseyerek ayrıntılı bir şekilde temizliyoruz.
Ev ve ofis temizliği haricinde, fabrika temizliği, cafe temizliği, tabela temizliği ve dış cephe temizliği hizmetleri de vermekteyiz.
Temizlik yapmak kolay görünse de çok zaman alan bir iştir. Boş vaktiniz yoksa sizin kadar özen gösterecek bir temizlikçiye ihtiyacınız olacaktır.

Hizmet Bölgelerimiz

Bursa il ve ilçelerinde ya da yakın çevrenizde temizlikçi ihtiyacınız varsa bursa ev ve ofis temizliği hizmeti olarak bizleri tercih edebilirsiniz.
Bizlere 0553 762 96 21 numaralı telefon hattından günün her saati ulaşabilirsiniz.

Yaşam İnsan Kaynakları firması olarak Bursa il merkezli yaşlı bakım hizmeti, hasta bakıcısı hizmeti, çocuk bakıcısı hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşın… Mevzuat bilgi sistemi temizleme işleri yönetmeliği