Bursa yaşlı bakıcısı personeli ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Yanlız yaşayan yada günlük ihtiyaçlarını tek başlarına karşılayamayan anne, baba veya aile büyükleriniz için personel temini sağlamaktayız. Bizleri büyüten, yetiştiren anne, baba veya aile büyüklerinize şefkat ve sevgi ile günlük yaşamlarında alanında uzman personeller yardımcı olmaktadırlar.

İş hayatınızdan kaynaklanan yada çeşitli sebeplerden dolayı yaşlı aile fertleriniz ile ilgilenemiyorsanız, sizin kadar özen gösterecek bir bakıcıya mutlaka ihtiyacınız olacaktır.

Firmamız tarafından temin edilecek yaşlı bakıcı personellerimiz tecrübeli, sizin kadar özen gösteren, iş sorumluğunu bilen yatılı veya gündüzlü bir şekilde eşlik edebilecektir.

Her insan doğar büyür ve yaşlanır. İnsanın doğası itibariyle yaşlandığında gençlik yıllarındaki gibi hareket edemez ve yardıma ihtiyaç duymaktadır. Kimi yaşlılarımız çocuk gibi ilgi istemektedir. Yaşlı bakıcı personeller; ev temizliği, günlük ilaç takibi, banyo yaptırma, kişisel temizlik, sohbet ve vakit değerlendirme gibi hizmetleri vermektedir.

Yaşlı bakıcı personellerimiz gündüzlü veya yatılı olarak sizin ihtiyaçlarınıza göre çalışma saatlerini düzenleyerek sizlere kolaylık sağlarlar. Yaşlı bakıcısı olarak temin ettiğimiz personellerimiz saygılı ve güler yüzlüdür.

Bursa il ve ilçelerinde ya da yakın çevrenizde özel bakıma ihtiyaç duyulan yaşlılarınız varsa bursa yaşlı bakıcısı hizmeti olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Bizlere 0553 762 96 21 numaralı telefon hattından günün her saati ulaşabilirsiniz.

Yaşam İnsan Kaynakları firması olarak Bursa il merkezli yaşlı bakım hizmeti, hasta bakıcısı hizmeti, çocuk bakıcısı hizmeti ve ev ofis temizliği personel temini hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşın… Mevzuat bilgi sistemi evde bakım hizmetleri hakkında