Bursa refakatçi personel temini hizmeti;Sağlık sorunlarıyla nedeniyle başkasının bakımına muhtaç olan kişiler için profesyonel refakatçi hizmeti sunuyoruz. Hastanede veya evde tedavi gören yakınlarınızla ilgilenebilecek vaktiniz bulunmuyor veya daha profesyonelce bakım desteği almasını istiyorsanız, hizmetlerimize başvurabilirsiniz. Hastanızın her bir ihtiyacının en uygun şekilde karşılanmasını sağlamak için hizmet veriyoruz. Hastanızın tedavi sürecindeki temel bakım ihtiyaçlarının yanı sıra ilgi ve şefkat desteğini de itinayla sağlamaya hassasiyet gösteriyoruz.

Tüm hastalarınız için en uygun kriterlerdeki refakatçilerimize ulaşabilirsiniz. Kadın ve erkek başta olmak üzere yaş vb. kriterlere göre hastanıza en uygun refakatçiyi kolayca bulabilmenize yardımcı oluyoruz. Geniş ağımız ile Bursa’nın tüm ilçelerine yönelik hem evde hem de hastanede Bursa refakatçi hizmeti veriyoruz.

Deneyimli Hasta Refakatçi

Yaşam İnsan Kaynakları olarak firmamız tüm Bursa ilçelerine yönelik refakatçi hizmetini uluslararası standartlara uygun olarak sunuyor. Sağlık sorunu nedeniyle tedavi gören kişilerin bakımının söz konusu olması refakatçinin eğitimli ve deneyimli olması çok önemlidir. Firmamız, tüm personellerine periyodik olarak eğitimler vererek, hastanız için her zaman en iyi koşulları sağlayabilecek durumda olmalarını sağlıyor. Böylelikle hastanede veya evde tedavi gören hastanız için endişe duymadan, güvenle Bursa refakatçi hizmetimizden destek alabilirsiniz.

Uzman refakatçilerimiz hastanızda ortaya çıkabilecek ani durum değişikliği durumlarında hızlı ve etkin biçimde müdahale kabiliyetine sahiptir. Bu açıdan giriş seviyesinde olsa da tüm refakatçilerimizin acil müdahale eğitimleri bulunuyor. Böylelikle hastanız için acil bir durum olduğunda müdahale ederek, sağlığının en iyi şekilde korunmasına yardımcı olur.

Evde Hasta Refakatçisi

Firmamız Bursa’nın tüm ilçelerinde evde hasta refakatçi hizmeti sunmaktadır. Bursa’nın tüm ilçelerine yönelik olarak sadece hastanede değil, evde de hasta refakati hizmeti sunuyoruz. İster gündüz, ister de gece fark etmeksizin ihtiyacınıza uygun şekilde Bursa refakatçi hizmetlerimizden randevunuzu kolayca oluşturabilirsiniz.

Refakatçilerimiz yalnızca hastanın genel sağlık durumunu takip etmekle sınırlı kalmayan destek sağlar. Bu çerçevede hastanızın beslenme, kişisel bakım ve tuvalet gibi ihtiyaçlarının karşılanması konusunda da hizmet verir. Böylelikle siz hastanızın yanında olamadığınız süre içerisinde konforunu en iyi şekilde sağlayarak, aklınızın sürekli onda kalmasına gerek bırakmıyoruz.

Yaşam İnsan Kaynakları firması olarak Bursa il merkezli yaşlı bakım hizmeti, hasta bakıcısı hizmeti, çocuk bakıcısı hizmeti ve ev ofis temizliği personel temini hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizlere 7/24 saat 0553 762 96 21 ulaşabilirsiniz.

Mevzuat bilgi sistemi evde bakım hizmetleri hakkında