Bursa Yatılı Refakatçi

Sağlık sorunları, yaşamın en temel parçalarından birisidir. Hayatınızda sizin için önem taşıyan bir kişi rahatsızlığında, tedavisi boyunca onun yanında olmak isterseniz. Ancak modern yaşam koşulları çoğu zaman buna müsaade etmez ve desteğe ihtiyacı olan hastanızın mağduriyetlerine yol açar. Geçirdiği sağlık sorunu ve gördüğü tedaviye göre değişen ihtiyaçları olan hastanıza en iyi bakım koşullarını sağlamak için profesyonellerden yardım alabilirsiniz. Firmamız Bursa yatılı refakatçi hizmetlerinize yanıt veriyor. Tedavi gören ve bakıma muhtaç olan hastanızın ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılandığından emin olmak istiyorsanız, profesyonel refakatçi hizmeti alabilirsiniz.

Yatılı Hasta Refakati Hizmeti

Her ne kadar en sevdiğiniz, en yakınınız olsa dahi hastanız için her zaman aynı koşullarda bakımı sağlayabilmek mümkün olmaz. Çünkü hasta bakımı fazlasıyla yorucu ve oldukça moral bozucu bir durumdur. Özellikle her zaman yanında olmayı, ihtiyaçlarını karşılamayı arzulasanız da yaşam koşulları buna müsaade etmeyebiliyor. Böylesine bir durumda hem hasta hem de hasta yakını açısından zaman içerisinde ciddi yıpranmalara ve yorgunluklara neden olur.

Fiziksel ve psikolojik yıpranmalara neden olan bu duruma karşı profesyonel refakatçi hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Bursa yatılı refakatçi hizmetlerimiz sayesinde hastanızın her an yanında tecrübeli ve alanında uzman bir bakıcının bulunmasını sağlayabilirsiniz. Sadece hastanızın durumuyla ilgilenecek ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir personel sayesinde günün her anında hastanız için endişe duymazsınız.

Yatılı Hasta Refakatçi Sorumlulukları

Firmamız bünyesinde görev alan tüm hasta refakatçilerimiz, hastalarınızın sağlıklarını geri kazanabilecekleri tedavi sürecinde rahatlığını sağlar. Bu çerçevede de hastanın durumu, koşulları, hasta yakınlarının talepleri ve doktor önerileri doğrultusunda farklılık gösterebilir. Firmamız personelleri her koşulda standart prosedür uygulamalarından ziyade hasta nezdinde işlem gerçekleştirir. Böylelikle klasik uygulamaların yetersizliğine bağlı sorunların meydana gelmesine müsaade etmez.

Bursa yatılı refakatçi hizmetlerimiz kapsamında personellerimiz hastanın;

  • Beslenme ihtiyaçlarını karşılama,
  • İlaç programını uygulama,
  • Hastanın bulunduğu odanın hijyenini sağlama,
  • Gerekli olması halinde hastanın egzersiz programlarını gerçekleştirmesine yardımcı olma,
  • Hastanın kişisel bakım ve temizlik ihtiyaçlarını karşılama,

Şeklinde temel göre ve sorumlulukları bulunur. Firmamız, hasta refakat hizmetlerinde bu standartların sağlanacağı güvencesini sunmaktadır.

Bursa il ve ilçelerinde ya da yakın çevrenizde bebek bakıcısı ihtiyacınız varsa bursa bebek bakıcısı hizmeti olarak bizleri tercih edebilirsiniz.
Bizlere 0553 762 96 21 numaralı telefon hattından günün her saati ulaşabilirsiniz.

Yaşam İnsan Kaynakları firması olarak Bursa il merkezli yaşlı bakım hizmeti, hasta bakıcısı hizmeti, çocuk bakıcısı hizmeti ve ev ofis temizliği personel temini hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşın…

Mevzuat bilgi sistemi evde bakım hizmetleri hakkında