Alzheimer Hastası Bakıcısı

İnsanoğlu için yaşlılığın getirdiği en zorlu durumlardan birisi de Alzheimer hastalığına yakalanmaktır. Alzheimer teşhisi koyulan bir hasta için yaşamını idame ettirebilmek için başkasının desteğine ihtiyaç duymasına yol açar. Yaşlılığın etkisiyle birlikte beyin hücrelerinde meydana gelen deformasyon Alzheimer hastalığını ortaya çıkartır. Bir tür unutkanlık hastalığı olan Alzheimer, kişinin yaşamsal fonksiyonlarını dahi kaybetmesine neden olur. Bunun sonucunda da tek başına hayatını sürdürmekte zorlanmasına yol açar. Ailenizde, hanenizde bu hastalıktan muzdarip olan kişiler, tıpkı bebekler gibi her an ilgi ve bakıma muhtaçtır. Her ne kadar bunu ona sağlamak isteseniz de yaşam koşulları müsaade etmeyebiliyor. Bu durumda hem sizin hem de Alzheimer hastası yakınınız için yapacağınız en doğru seçim profesyonel Alzheimer hastası bakıcısı hizmeti almaktır.

Uzman Alzheimer Hasta Bakıcısı Hizmeti

Yaşam İnsan Kaynakları olarak, Bursa’nın tüm ilçelerine yönelik profesyonel Alzheimer hastası bakıcısı hizmetleri sunuyoruz. Sadece Alzheimer hastalarına yönelik bakım hizmeti sunan personellerimizle, onlar için yaşam koşullarını daha iyi hale getiriyoruz. Profesyonel Alzheimer bakım hizmetlerimizde standart yaklaşımlar yerine hastanıza özel olarak çalışma gerçekleştiriyoruz. Hastanızın durumu, Alzheimer tanısındaki seviyesi, özel istek ve gereksinimleri üzerinden hareket ederek, onun için en iyi yaşam standartlarını oluşturuyoruz.

Alzheimer hastalığına ilişkin tıbbi bilgi ve deneyimi bulunan hasta bakıcılarımızla sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Hastanızın genel durumuna bağlı olarak gündüz, gece, haftalık veya aylık gibi farklı takvim seçenekleriyle tamamen ihtiyacınıza uygun çalışma programları sunuyoruz.

Alzheimer Hastasının Bakımı

Alzheimer hastalarının ihtiyaçlarının karşılanması noktasında özenli ve dikkatli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Hastalığının getirisiyle en temel ihtiyaçları konusunda dahi yardıma muhtaç olan hastanızın, en az sizin göstereceğiniz ilgi ve önemi gösteriyoruz. Hastanızın beslenme, tuvalet, giyinme, ilaç takibi gibi genel gündelik ihtiyaçlarının tamamının sorumluluğunu üstleniyoruz.

Hasta bakıcılarımız, hastanızın güvenliğini riske edebilecek durumlara karşı korumayı sağlıyor. Gün boyunca hastanızın keyifli sohbetler edebileceği yakın ilgiyi göstermeye özen gösteriyoruz. Bursa Alzheimer hasta bakıcısı hizmetimiz kapsamında, hastanız için her an güler yüzlü ve sabırlı bir yaklaşım gerçekleştiriyoruz. Sertifikalı ve tecrübeli hasta bakıcılarımızla ailenizde özel bakıma ihtiyaç duyan Alzheimer hastası için güvenle hizmet alabilirsiniz.

Bursa il ve ilçelerinde ya da yakın çevrenizde Alzheimer hasta bakıcısı ihtiyacınız varsa bizleri tercih edebilirsiniz.
Bizlere 0553 762 96 21 numaralı telefon hattından günün her saati ulaşabilirsiniz.

Yaşam İnsan Kaynakları firması olarak Bursa il merkezli yaşlı bakım hizmeti, hasta bakıcısı hizmeti, çocuk bakıcısı hizmeti ve ev ofis temizliği personel temini hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşın…

Mevzuat bilgi sistemi evde bakım hizmetleri hakkında