Yatılı Hasta Bakıcı

Modern yaşam koşulları gereğince bakıcı hizmetlerinden günün yalnızca belirli saatlerinde yararlanmak yeterli gelmeyebiliyor. Yaşamın getirmiş olduğu durumlardan dolayı sadece gündüz saatlerinde hasta bakıcı desteği, pek çok kişi yeterli gelmeyebiliyor.

Hastaların bakıcılarının sadece gündüz mesai saatlerinde kalmasından çok fazlasına ihtiyaç duyulduğunda ise yatılı hasta bakıcı hizmetleri sunuluyor. Hasta bakıcılarının yatılı olarak kaldığı ve günün her anında hastanın ihtiyaçlarıyla ilgilendiği bakıcı hizmetidir.

Yatılı Hasta Bakıcı Nedir?

Yatılı hasta bakıcı, hasta bakımını günün her saatinde gerçekleştiren kişilerdir. Sağlık sorunları nedeniyle bakıma muhtaç olan hastanın/yaşlının gün içerisindeki tüm ihtiyaçları yatılı hasta bakıcıları tarafından karşılanır. Yatılı hasta bakıcı, sadece günün belirli saatlerinde değil tüm gün boyunca hastanın bakım sorumluluğunu üstlenir.

Yatılı hasta bakıcı iş modelinde farklı alternatiflerde mevcuttur. Örneğin hasta bakıcının gündüz saatlerinde dinlenirken, gece saatlerinde hastayla ilgilenmesi söz konusu olabilir.

Söz konusu kriterler ve durumlar çerçevesinde yatılı hasta bakıcının çalışma zamanları, hasta ve hasta yakınlarının taleplerine göre şekillendirilir. Hasta kişinin beslenme, ilaç, tuvalet, kişisel bakım ve hatta ilgi ve sohbet ihtiyaçları da yatılı hasta bakıcılar tarafından karşılanır. Yatılı hasta bakıcılarının temel görevi tamamıyla bakıma muhtaç kişinin rahat edebileceği koşulları yaratabilmektir.

Güvenilir Yatılı Hasta Bakıcı Hizmeti

Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle bakıma muhtaç olan yakınlarınız/sevdikleriniz için alacağınız hasta bakıcı hizmetinin güvenirliliği en temel kriterdir. Firmamız Bursa yatılı hasta bakıcısı hizmet taleplerine uzun yıllardır profesyonel ve kurumsal standartlarda yanıt veriyor.

Tüm personellerimiz kapsamlı analiz ve değerlendirmelere tabii tutulduğu gibi düzenli olarak eğitimlere de katılmaktadır. Böylelikle yatılı olarak hastanızla ilgilenecek personeli evinizde veya hastane odasında hastayla endişe duymadan yalnız bırakabilirsiniz.

Firmamız %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Hasta bakımı alanında akademik eğitime ve buna göre MEB onaylı sertifikaya sahip hasta bakıcılarıyla hizmet veriyoruz.

Yatılı hasta bakımı alanında 12/24 saat çalışma koşullarına uygun olarak, özel talep ve ihtiyaçlarınız dikkate alınarak, sizin için en uygun olan şartları oluşturuyoruz. Böylelikle hem sizin hem de hastanızın tedavi sürecini en konforlu şekilde geçirebilmenize yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Bursa il ve ilçelerinde ya da yakın çevrenizde yatılı hasta bakıcı ihtiyacınız varsa bizleri tercih edebilirsiniz.
Bizlere 0553 762 96 21 numaralı telefon hattından günün her saati ulaşabilirsiniz.

Yaşam İnsan Kaynakları firması olarak Bursa il merkezli yaşlı bakım hizmeti, hasta bakıcısı hizmeti, çocuk bakıcısı hizmeti ve ev ofis temizliği personel temini hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşın…

Mevzuat bilgi sistemi evde bakım hizmetleri hakkında