Bursa hasta bakıcısı personeli ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Ev veya hastane ortamında bakılması gereken ve süresi belli olmayan bakım gerektiren bir yakınınız veya tanıdığınız varsa Yaşam İnsan Kaynakları olarak tecrübeli personel temini sağlamaktayız. İş hayatınızdan kaynaklanan yada çeşitli sebeplerden dolayı hastanız ile ilgilenemiyorsanız, hastanıza sizin kadar özen gösterecek bir bakıcıya mutlaka ihtiyacınız olacaktır.

Firmamız tarafından temin edilecek hasta bakıcı personellerimiz tecrübeli,sizin kadar özen gösteren, iş sorumluğunu bilen yatılı veya gündüzlü bir şekilde refakat edebilecektir.

İşini bilen hasta bakıcı veya refakatçi personel hastanın temiz bir ortamda kalmasını, sağlıklı beslenmesini ve ilaçlarını zamanında almasını sağlar. Bunların yanında nabız, ateş ve tansiyonu da belirli aralıklar ile ölçebilmektedir.

Ayrıca hasta bakıcı personelin özellikleri refakat edilecek, bakıcılığı yapılacak hastanın sağlık durumuna göre değişiklikler göstermektedir.

Hasta Bakıcı Personeli

Hasta bakıcı personellerimiz yatılı yada gündüzlü olarak siz değerli müşterilerimizin çalışma saatlerine göre istenilmesi halinde esneklik gösterir. Hasta bakıcısı hizmetinde hasta yakınlarımız hastanın sağlığı ve güvenliği noktasında kendilerini rahat hissedebilirler.

Hizmet Bölgelerimiz

Bursa il ve ilçelerinde ya da yakın çevrenizde özel bakıma ihtiyaç duyulan hastalarınız varsa bursa hasta bakıcısı hizmeti olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Bizlere 0553 762 96 21 numaralı telefon hattından günün her saati ulaşabilirsiniz.

Yaşam İnsan Kaynakları firması olarak Bursa il merkezli yaşlı bakım hizmeti, hasta bakıcısı hizmeti, çocuk bakıcısı hizmeti ve ev ofis temizliği personel temini hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşın…Mevzuat bilgi sistemi evde bakım hizmetleri hakkında