Yatılı Yaşlı Bakıcı

Hayatımızda yer alan ve büyük önem taşıyan yaşlılar, en değerli varlıklarımızdır. Her insan anne ve babası başta olmak üzere tüm yaşlılar için rahat edebilecekleri bir ortam yaratmak ister. Hayatının ve evinin baş köşesinde kendisine yer ayırır. Böylesine ihtimam ve değer gösterilen yaşlıların yaşadığı sağlık sorunları, fiziksel deformasyonları fazlasıyla özenli bakıma muhtaç olmalarına yol açar. Her ne kadar büyük saygı, sevgi ve önem atfediyor olsak da çoğu zaman yetersiz kalıyor veya aksamalara uğruyor. Bu tip durumlar hem sizin hem de sevdiğiniz yaşlılar için zaman zaman ciddi problemlere neden olabiliyor. Firmamız, hayatınızdaki yaşlıların ihtiyaç duyduğu bakım ve ilgiyi tam manasıyla alabilmesi için profesyonel bakım hizmeti sunuyor. Özellikle yatılı yaşlı bakıcı hizmetleriyle, profesyonel bakım hizmetlerinden günün her anında faydalanabilmenize yardımcı oluyoruz.

Profesyonel Yatılı Yaşlı Bakıcı

Firmamız bünyesinde görev alan tüm bakım uzmanlarımız, akademik eğitime sahiptir. Milli Eğitim Bakanlığı(MEB) tarafından verilen bakım hizmetleri alanında eğitim almıştır. Böylelikle bakım personellerimiz, yaşlıların ihtiyaçları konusunda bilgi, istekleri konusunda da deneyim sahibidir.  Dolayısıyla her ne kadar sizin en yakınınız olsalar da sizin onlara sunduğunuz ilgi ve hassasiyete eş değer şartları oluşturabilmektedirler.

Samimiyetten uzak ve sadece görev mantığıyla yerine getirilen temel bakım uygulamalarından kaçınıyoruz. Firmamız yatılı yaşlı bakıcı hizmetlerinde her zaman samimiyeti en üst seviyede tutuyoruz. Böylelikle de yaşlılarımızın fiziksel ihtiyaçlarının dışında aradığı sohbet, ilgi ve sıcaklığı da en iyi şekilde hissetmelerini sağlıyoruz.

Güvenilir Yatışlı Yaşlı Bakıcı

Evinizin, hayatınızın tam ortasında yer vereceğiniz yaşlı bakıcısının güvenirliliği tabii ki en önemli konudur. Firmamız özel değerlendirme ve mülakatlarla belirlediği bakım personelleriyle her aile ortamı için en uygun hizmeti ortaya koymaktadır. Her zaman güler yüzlü, sabırlı, hasta ve hasta yakınlarının taleplerini her daim dikkate alan personellerimiz, evinizde rahat ve huzur ortamını oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Yaşlılarla hızlı ve iyi ilişki kurabilme becerilerine sahip, gün boyunca yapacağı sohbetleriyle onların kendilerini iyi hissetmelerini sağlar. Bursa yatılı yaşlı bakıcı personellerimiz, her zaman konuşmalarını, isteklerini ve beklentilerini dikkate almaya itina gösterir.

Bursa il ve ilçelerinde ya da yakın çevrenizde yatılı yaşlı bakıcı ihtiyacınız varsa bizleri tercih edebilirsiniz.
Bizlere 0553 762 96 21 numaralı telefon hattından günün her saati ulaşabilirsiniz.

Yaşam İnsan Kaynakları firması olarak Bursa il merkezli yaşlı bakım hizmeti, hasta bakıcısı hizmeti, çocuk bakıcısı hizmeti ve ev ofis temizliği personel temini hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşın…

Mevzuat bilgi sistemi evde bakım hizmetleri hakkında