AnasayfaNakliye Hizmetleri

Yaşam İnsan Kaynakları

Yaşam İnsan Kaynakları firması olarak hizmet verdiğimiz başka bir uzmanlık alanımızda nakliye hizmetidir.

Nakliye Hizmetlerimiz evden eve eşya taşıma, parsiyel yük taşımacılığı, ekspres taşımacılık, komple yük taşımacılığı ile şehir içi ve şehirler arası eşya taşıma olarak genelleyebiliriz.

bursa nakliyat Yaşam İnsan Kaynakları

Evden eve eşya taşıma: Alanında uzman personellerimiz ile eşyalarınızı özenle paketleyerek kapalı kamyon, kamyonet tarzı araçlarımız ile uygun fiyat avantajı ile istediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Mobilyalarınıza zarar vermeden kurulumunu tamamlıyoruz. Bursa şehiriçi ve şehirler arası ev eşyalarınızın taşınmasın noktasında güvenilir nakliye firmayız.

Parsiyel yük taşımacılığı: Aynı güzergahta bulunan parça yüklerin aynı kamyon, kamyonet, tır veya gemi ile taşınmasına parsiyel yük denir. Yaşam insan kaynakları firması olarak parsiyel yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.Parsiyel yük taşımacılığı fiyatları, müşterilerimizin isteklerine değişkenlik göstermektedir.

Ekspres taşımacılık: Şehir içi veya şehirler arası yüklerinizin hızlı bir şekilde istenilen noktaya teslim edilen nakliye hizmetidir. Bu tür taşımacılıkta varış noktasına kadar herhangi bir yerde durmadan beklenilmeden istediğiniz zaman yüklerinizin teslimatı yapılır. Ekspres taşımacılıkta firmanın önemi ortaya çıkmaktadır. Yükleriniz zarar görmeden, istediğiniz yere, istediğiniz zamanda teslimatı için Yaşam insan kaynakları olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Komple yük taşımacılığı: Tek bir yükün yada tek bir kişi yada firmaya ait olan yüklerin istenilen noktaya zararsız, yüklenildiği şekliyle istenilen noktaya taşınması hizmetidir.Bu tarz yük taşımacılığında genellikle eşyaların şehirler arası taşınması noktasında tercih edilmektedir.

Şehir içi ve şehirler arası yük taşımacılığı: Kamyon, kamyonet, tır ve yüklerinize özel araçlarımız ile Bursa şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Yaşam insan kaynakları olarak Bursa ile ve ilçelerinde nakliye hizmetleri dışında hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı, bebek bakıcısı, ev ve ofis temizliği, sigorta hizmeti ve gayrimenkul danışmanlığı hizmetleri de vermekteyiz.

Bizlere 0553 762 96 21 numaralı telefon hattından günün her saati ulaşabilirsiniz.

Karayolları Genel Müdürlüğü web sayfası

Bursa şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti

İletişim

7/24 Saat
+90 553 762 96 21

Adres

Esenevler Mahallesi 5. Elmas Sok. No:4/1
Yıldırım / BURSA

Tüm hakları saklıdır. © 2021 Yaşam İnsan Kaynakları e-mail: info@yasaminsankaynaklari.com

HEMEN ARAYIN