AnasayfaSigorta Hizmetleri

Yaşam İnsan Kaynakları

Yaşam İnsan Kaynakları firması olarak hizmet verdiğimiz başka bir uzmanlık alanımızda sigorta hizmetleridir.

Sigorta hizmetleri olarak anlaşmalı sigorta şirketlerimiz ile siz müşterilerimize uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Sigorta hizmeti olarak zorunlu trafik sigortası, sağlık sigortası, hayat sigortası ve konut sigortası poliçelerini düzenliyoruz.

sigorta hizmetleri Yaşam İnsan Kaynakları

Zorun Trafik Sigortası: Kazan anında karşı tarafın masraflarını karşılayan, yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Anlaşmalı sigorta firmalarının en uygun avantajlı fiyatları ile hizmet vermekteyiz. Aracınızın sigortası olmadığının tespit edilmesi durumunda verilen süre içerisinden sigortanızı yaptırmamanız durumda aracınız trafikten men edilir.Kaza anında aracınızda sigortanızın olması halinde karşı araçta bulunan kişilerin ilk yardım, muayene, tedavi ve hastane giderlerini karşılamaktadır.

Sağlık Sigortası: Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında; ayakta ya da yatarak yapılacak tedavilerden doktor muayenelerine, röntgen ve tahlillerden ilaç masraflarına, cerrahi müdahalelerden doğuma kadar sizin, sağlık ihtiyaçlarını güvence altına alan bir sigorta türüdür.

Hayat Sigortası: Temel olarak ecelin veya kaza ile olması fark etmeksizin her türlü vefat durumunda önceden belirlenen sigorta bedelinin ödenmesini teminat altına alan bir sigorta türüdür.

Konut Sigortası: Konut sigortası ile konutun yer aldığı bina ve içindeki eşyalar için mali güvence sağlanır. İsteğe bağlı olarak satın alınabilen bir sigorta çeşidi olan konut sigortasının amacı bina ve konut içerisindeki eşyaların çeşitli sebeplerle aldığı hasarların, karşılanmasını sağlamaktır.

Yaşam insan kaynakları olarak Bursa ile ve ilçelerinde sigorta hizmetleri dışında hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı, bebek bakıcısı, ev ve ofis temizliği, nakliye hizmeti ve gayrimenkul danışmanlığı hizmetleri de vermekteyiz.

Bizlere 0553 762 96 21 numaralı telefon hattından günün her saati ulaşabilirsiniz.

Türkiye Sigorta bilgilendirme sayfası

Bursa sigorta hizmetleri için bizlere ulaşın

İletişim

7/24 Saat
+90 553 762 96 21

Adres

Esenevler Mahallesi 5. Elmas Sok. No:4/1
Yıldırım / BURSA

Tüm hakları saklıdır. © 2021 Yaşam İnsan Kaynakları e-mail: info@yasaminsankaynaklari.com

HEMEN ARAYIN